Menu Close

„Iššūkių diena 2026“

Gegužės 14 d. gimnazijoje vyko fizinio aktyvumo renginys „Iššūkių diena 2026“— energijos, sporto ir gerų emocijų diena!
Rygiškių Jono gimnazijos stadione susitiko Marijampolės savivaldybės sveikatą stiprinančių mokyklų atstovų komandos, kurios dalyvavo aktyviose rungtyse, smagiose sportinėse veiklose! Buvo daug juoko, palaikymo, azarto ir bendrystės! Ir tai dar kartą įrodė, kad aktyvus laisvalaikis ne tik stiprina kūną, bet ir vienija jaunimą!
 Renginio rėmėjas – UAB „Art Glacio“ visus dalyvius vaišino gardžiais ledais!
Renginys finansuojamas įgyvendinant Marijampolės savivaldybės sporto projektą „Aktyvi gimnazija – sveikas jaunimas”