Gegužės 17 d. Marijampolės Rygiškių Jono gimnazijoje viešėjo Vasario 16-osios signatarų klubo nariai. Jie apžiūrėjo moderniai atnaujinto muziejaus ekspozicijas, dalijosi atsiminimais apie garsius savo giminaičius – čia besimokiusius signatarus. Ši Vasario 16-osios signatarų klubo viešnagė gimnazijoje – ne pirma.
Vasario 16-osios signatarų klubo viešnagė gimnazijoje



